О нас
"Sandy.bar" - це пекарня у самому серцІ Харкова. ЯкІсть продукту та сервІсу у поЄднанні з фІлософІЄю смаку - однІ з основних принципІв створення гІдного продукту. Насолоджуйтесь нашою випІчкою разом з нами!


В нашому закладі Ви зможете насолоджуватися фантастичною випІчкою світового класу, ІталІйською кавою ILLY, вишуканими десертами та унІкальним хлІбом! В нас Є власна кухня, на якІй ми створюємо шедеври пекарної майстерностІ.


Стандарти сервІсу створюють у Sandy.bar атмосферу комфорту та легкостІ, мІсця, у яке можна прийти на снІданок або купити Із собою чудових круасанІв та зробити щасливою усІх у себе вдома. Також Ви можете знайти тут алкогольнІ напоЇ, якІ створенІ для справжнІх цінителей гарного алкоголю.


Sandy.bar - затишний куточок у самому серцІ мІста ХаркІв, який вже став перлиною серед своїх улюблених гостей. Кожен гІсть може знайти для себе щось у цьому мІсцІ.

Команда Sandy.bar кожноЇ митІ мрІЄ та створюЄ ще кращІ продукти та сервІс, щоб коли за нашими гостями закривалися дверІ, вони немовби поринали у Інший вимІр та отримували справжню насолоду від перебування в нас.


Якщо Ви шукаєте місце для снІданку, діловоЇ зустрІчІ або просто насолодитися продуктом свІтового класу - Sandy.bar розкриваЄ обійми для Вас❤️
Made on
Tilda